» » Lionel Messi Kontrat Yenileyecek

Lionel Messi Kontrat Yenileyecek

Lionel Messi Kontrat Yenileyecek


Fransızların Süper Ligi klasmanındaki Ligue 1’in başkent temsilcisi, yıldızlar karması Paris Saint-Germain, kontratı gelecek sezonun Haziran ayında sona erecek olan Arjantinli Milli hücum oyuncusu Lionel Messi'nin sözleşmesini yenilemek için oyuncu ile temaslara başladı.
İspanya’da yerel basında dolaşan haberlerde Fransız devi PSG’nin, başarılı hücum oyuncusuna yeni kontrat teklifi yapacağı aktarıldı.
Fransız devi PSG’den Lionel Messi'ye daha resmi bir kontrat teklifi gelmedi.
Fakat PSG, Arjantin uyruklu golcü oyuncunun kontratını yenileme konusunda çok ısrarcı davranacak. Özel olarak Messi'nin futboldaki başarılarının haricinde mali olarak kulübe katkısı sebebiyle başarılı oyuncunun kulüpte kalması yönündeki çalışmalar sürüyor.
Arjantin uyruklu golcü oyuncunun ise daha resmi bir teklif almaması nedeni ile kesin bir cevap vermek için oldukça erken olduğunu düşündüğü ifade edildi.
Lionel Messi, yılın bitiminde yapılacak olan Katar’daki 2022 FIFA Dünya Kupası'nı bekleyeceği ve daha sonrasında geleceği hakkında karar vereceği ifade edildi.
Sezonun başlarında Katalan devi Barcelona ile yollarını ayırıp, Fransız devi PSG ile kontrat imzalamıştı.
Arjantinli yıldız Lionel Messi'nin Fransız devindeki ilk yılı hiç beklendiği gibi geçmedi. Takıma adapte olmada problemler yaşayan başarılı oyuncu Lionel Messi, Katalan devi Barcelona'daki futbolunu da sahaya yansıtamadı.
Lionel Messi, özel olarak Fransız devi PSG'nin Devler Ligi'nden elenmesinin sonrasında taraftarlar tarafından ıslıklanıp, eleştiri oklarının hedefine yerleşmişti.
Köklü Fransız takımı PSG’nin de yer aldığı Ligue 1 ve Şampiyonlar Ligi’ndeki karşılaşmaları da sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden izleyebilirsiniz.