» » Eric Bailly Ezeli Rekabette

Eric Bailly Ezeli Rekabette

Eric Bailly Ezeli Rekabette


En son başarılı santrfor oyuncusu Joao Pedro transferinde rekabet eden Süper Ligin iki ezeli rakibi Fenerbahçe ve Galatasaray, bu defa bomba bir yıldız için rekabete gitmeye başladı. Köklü devler Fenerbahçe ve Galatasaray'ın, İngiliz devi Manchester United ile yollarını ayırmak isteyen Eric Bailly ile temaslara başladığı ifade edildi.
İtalyan temsilcisi Napoli, başarılı stoper oyuncusu Kim Min-Jae transferini tamamlamak istiyorken Fransız temsilcisi Rennes'in avantajlı olması bu konuda alternatif isimleri gündeme getirdi.
İtalyan temsilcisi Napoli'nin başarılı stoper Eric Bailly ile temaslara başladığı ifade edildi. Tam bu konu üzerine Manchester United ile yollarını ayıracak olan Eric Bailly'nin de İtalyan Süper Ligi Serie A'da devam etmek istediği ifade edildi.
İtalya’da yerel basın, başarılı savunma oyuncusu Eric Bailly'nin transferi konusunda Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da görüşmelerde olduğunu iddia etti.
Süper Lig devi Fenerbahçe'de, Güney Koreli Kim Min-jae'nin ayrılacak olması, Süper Lig devi Galatasaray'da Marcao'nun, La Liga devi Sevilla'ya transfer olması bu transfere iten sebepler arasında yer aldı.
6 sezon öncesinde 40 milyon avroluk bonservis bedeli ile La Liga temsilcisi Villarreal'den, İngiliz devi Manchester United'a katılan ve şu anda 28 yaşında olan başarılı stoper oyuncusunun, kariyerinde yeni bir macera aradığı ifade edildi.
Ancak yapılan haberlerde Eric Bailly'nin, şu andaki takımı Manchester United'da senelik aldığı 6 milyon avronun transferinde sıkıntı yaratacağı ifade edildi.
Premier Lig devi Manchester United ve Süper Lig devleri Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de gelecek sezon yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden canlı maç izle seçenekleri ile takip edebilirsiniz.