» » Galatasaray İç Transfer Detayları

Galatasaray İç Transfer Detayları

Galatasaray İç Transfer Detayları


Sarı-Kırmızılar'da Luyindama, başarılı teknik adam Okan Buruk’un önümüzdeki yıl takımda yer almıyor. 28 yaşındaki Luyindama’dan yeni bir takımda oynanması istenildi.
Geride bıraktığımız yıl devre arasında Suudi Arabistan takımlarından Al-Taawon’da kiralanan Christian Luyindama, seçeneğinin aktif edilmesi ardından takıma geri geldi. Fakat Kongo uyruklu başarılı savunma oyuncusu Luyindama, başarılı teknik adam Okan Buruk’un önümüzdeki yıl kadro yapılanmasında kendsine yer bulamayacak.
Şu anda 28 yaşında olan savunma oyuncusu için yapılmış olan haberlerde C. Luyindama’dan kendisine takım araması talebi iletildi. Başarılı futbolcunun, Süper Lig deviGalatasaray ile 3 senelik daha kontrat süresi var.
Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray’ın yedekte bekleyen file bekçilerinden biri konumundaki genç yıldız Batuhan Şen’e, Spor Toto Süper Lig’den birkaç takımın temaslarda olduğu ve resmi görüşmelere başlayacağı aktarıldı.
Süper Lig devi Galatasaray’ın, şu anda 22 yaşında olan başarılı file bekçisinin bonservisi ile değil de, kiralama yolu ile göndermek istediği iddia edildi.
Takımı ile 2 senelik daha kontrat süresi bulunan Batuhan Şen’in, gelecek hafta kontrat yenileme görüşmesi yapacağı aktarılan bilgiler arasında yerini aldı.
Takımı Galatasay ile herhangi bir karşılaşmada görev almayan genç kalecinin, daha fazla gelişmesi ve forma giymesi için kiralanmasına olumlu gözle bakılıyor.
Süper Lig devi Galatasaray’ın 2022-2023 sezonundaki yapacağı tüm maçları sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden naklen izleme imkanına sahip olabileceksiniz.