» » Vida Transferinde Sıkıntılar Yaşandı

Vida Transferinde Sıkıntılar Yaşandı

Vida Transferinde Sıkıntılar Yaşandı


Süper Ligdeki köklü takımlardan Beşiktaş ile olan kontrat süresinin bitmesinin sonrasında Yunanistan Süper Liginin dev takımı AEK'ya transferi yaklaşan Hırvatistan uyruklu başarılı savunma oyuncusu Domagoj Vida’nın başına hırsızlık olayı geldi.
Ukrayna’da ülke basınında dolaşan haberlerde geçtiğimiz günlerde, Hırvat savunmacı Domagoj Vida ve ailesinin Zagreb'deki evlerine hırsızın girdiği ve değerli eşyaları çalarak olay mahalini terk ettiği ifade edildi.
Hırvatistan’da iç birimlerin yapmış olduğu açıklamalarda, tecrübeli savunma oyuncusu Domagoj Vida’nın evine giren hırsızların yaklaşık olarak 1 milyon avro değerinde değerli eşyalar ve altınlar ile evden çıktıkları ifade edildi.
Zagreb kentindeki polislerin yapmış olduğu açıklamalarda, hırsızların eve sessizce girdiğini ve önce evdeki güvenlik sistemini bilgisayar yolu ile devre dışı bırakıp, daha sonrasında evin içine girdikleri ve evdeki tüm değerli eşyaları soyduklarını ifadeleri kullandı.
Beşiktaş’ta 5 sezonluk başarılı performans sergileyen Hırvat savunmacı Domagoj Vida'nın, Yunanistan devi AEK ile resmi kontrat imzalamak için Atina'ya gitmesi gerekirken, yaşanan bu olayların sonrasında oyuncunun ifade vermek için Zagreb’te kalacağı ve bir süreliğine transferin durdurulduğu ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.
Hırvatistanlı milli stoper oyuncunun yakın zaman Yunanistan’da, Atina’ya inip, köklü dev AEK ile kontrat imzalayacağı ifade ediliyor.
Yunanistan Süper Ligi devlerinden AEK ile futbol hayatına devam edecek olan Domagoj Vida’nın gelecek sezon yapacağı tüm maçları bedava maç izle seçenekleri ile sitemiz stadyumtv3.com adreslerinden izleyebileceksiniz.